Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2473
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Najnowszy singiel Sebastiana Rutkowskiego już w Interencie. Zobacz!

Czwartek, 25 kwietnia 2013, 7:59
Aktualizacja: 8:01
Autor: Mea
Kraj: Najnowszy singiel Sebastiana Rutkowskiego już w Interencie. Zobacz!
Fot. Archiwum
Można już zobaczyć najnowszy singiel i teledysk Sebastiana Rutkowskiego do nowego utworu „Powiedz mi” . Klip zadebiutował właśnie w Internecie i jeszcze w tym tygodniu trafi do rozgłośni radiowych i telewizji muzycznych w całym kraju.

Sebastian Rutkowski to półfinalista programu Must Be The Music. Publiczność i jury zachwycił swoim wykonaniem przeboju Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat”, doprowadził do łez wzruszenia samego Łozo. Młody artysta jest wielokrotnym laureatem i zwycięzcą licznych konkursów wokalnych, przeglądów piosenki oraz festiwali. W zeszłym roku zadebiutował swoim pierwszym singlem „Used”, który bardzo szybko polubiła wciąż rosnąca rzesza jego fanów. Teledysk do utworu Sebastiana oglądano na YouTube blisko pół miliona razy.

Nowy, dynamiczny i energiczny singiel „Powiedz mi” to doskonały hit na ciepłe, wiosenne dni. Teledysk do singla zgodnie z planem artysty jest kontynuacją historii zaprezentowanej w jego pierwszym utworze „Used”, tym razem jednak Sebastian postawił na młodzieńcze i pełne optymizmu podejście do związku, a nie smutną historię nastolatków. Taki też jest klip, który stanowi doskonałe dopełnienie singla.

W teledysku udział wzięła ponad 50-osobowa grupa fanów Sebastiana, wybrana w ramach specjalnego castingu zorganizowanego przez piosenkarza. Klip jest bardzo młodzieżowy, nie brakuje w nim tańca, fabuły „z dreszczykiem” i oczywiście Sebastiana. Za produkcję teledysku odpowiada niezmiennie współpracująca z Artystą Grupa filmowa RMVISION Productions, natomiast wydawniczo Sebastian związał się z wytwórnią HQT Music Group. „Powiedz mi” jest więc zapowiedzią płyty młodego artysty. Sebastian walczy też o możliwość występu podczas koncertu TRENDY w ramach czerwcowego festiwalu TOP TRENDY.

Najnowszy teledysk “Powiedz mi”:

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group