Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6035
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Najlepsi młodzi elektrycy są w Piechowicach

Wtorek, 10 lutego 2015, 7:40
Aktualizacja: Środa, 11 lutego 2015, 10:43
Autor: Angela
Piechowice: Najlepsi młodzi elektrycy są w Piechowicach
Fot. ZSTiL w Piechowicach
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach wygrali regionalny konkurs „Najlepszy uczeń w zawodzie technik elektryk”. Zmagania odbyły się w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”. Piechowicka szkoła była również gospodarzem spotkania.

Do konkursu przystąpiły cztery trzyosobowe drużyny. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Piechowic reprezentowali uczniowie technikum: Kamil Magryta i Erwin Bartyś z klasy II oraz Michał Spolnik z klasy III.

Oprócz zwycięskiej drużyny do zmagań przystąpili uczniowie: Zespołu Szkół Elektronicznych z Bolesławca, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Lubania oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych ze Zgorzelca.

- Zadania konkursowe układane były przez ekspertów kształcących młodzież w dziedzinie technik elektryk – informują przedstawiciele piechowickiej szkoły. - W opinii uczestników, konkurs regionalny został perfekcyjnie zorganizowany i stał na bardzo wysokim poziomie – dodają.

Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu tego roku we Wrocławiu zakwalifikowała się drużyna Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group