Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 3613
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Najbardziej kobiecy taniec świata w „Muflonie”

Wtorek, 20 czerwca 2017, 7:31
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Najbardziej kobiecy taniec świata w „Muflonie”
Fot. Użyczone/MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza 23 czerwca (piątek) o godz. 18.30 na spotkanie z Orientem, czyli pokaz taneczny uczestniczek zajęć pracowni tańca orientalnego.

Będzie to pokaz w wykonaniu uczestniczek zajęć oraz instruktorki Aleksandry Krzywickiej, które przez kilka miesięcy wytrwale wspólnie pracowały i nadszedł czas, żeby efektami tej pracy podzielić się z szerszą publicznością. Zostaną zaprezentowane choreografie grupowe i solowe poznane na zajęciach, ale przede wszystkim pasja uczestniczek i gorąca energia tańca arabskiego.

Pokaz poprowadzi Aleksandra Krzywicka, instruktorka pracowni tanecznej Miejskiego Domu Kultury „Muflon”, także finalistka konkursu tanecznego Miss Belly Dance Poland 2017, który odbył się tym roku w Warszawie, w ramach VIII Festiwalu „Orientalny Koktajl”.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, by na własne oczy doświadczyli piękna tańca, pełnego zmysłowości, prostoty i żaru egipskiego słońca. A także te osoby, które zawsze o tańcu orientalnym marzyły i chciałyby zrobić, w kierunku spełniania tego marzenia, swój pierwszy krok.

Taniec orientalny należy do stałej oferty zajęć w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie od 2015 roku, zaś zapisy na nową turę zajęć ruszą już jesienią, we wrześniu 2017.

Wstęp na pokaz taneczny, który odbędzie się w najbliższy piątek w sali widowiskowej MDK „Muflon” jest bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group