Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 5826
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nagrodzeni za hojność

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 17 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 17 czerwca 2006, 9:47
Autor: Polskie Radio Wrocław 96,7 FM
W Jeleniej Górze zostały wręczone tytuły Filantropa Roku 2005 – informuje Polskie Radio Wrocław.

Kryształowe serce przypadło dla opolskiej spółki Presmet, jeleniogórskiej Jelfa i firmy Drexlermeier, firmy Polcolorit z Piechowic i jeleniogórskiej policji.

Waldemar Weihs przewodniczący Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych mówi, że ich działalność charytatywna daje efekty, które można przeliczyć na pieniądze. Duże pieniądze.

Nagrodzone w Jeleniej Górze firmy i instytucje pomagają chętnie. Ale – jak mówią ich przedstawiciele – najchętniej włączają się w różne projekty, gdzie wiadomo z góry na co pójdą pieniądze.
Nie chcą zaś ich tak po prostu rozdawać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~filantrop 17-06-2006 17:01
To szkoda, że wymienione firmy nie nie pomagają chetnie swoim pracownikom, którzy pracują za minimalną krajową(w przypadku wspaniałego Drexlermeiera)lub są maksymalnie wykorzystywani(Polcolorit).Jeszcze w tej elitarnej grupie brakuje firmy Jeleniaplast i było by doskonałe trio!
~SUL przez "U" otwarte 17-06-2006 21:56
Zlikwidować wszystkie orgaizacje pozarządowe dotowane z budżetu miasta.Przecież to fikcyjna działaność z naszych podatków.Jak chcą pomagać to niech będzie jedna organizacja pomagająca staruszkom,niepełnosprawnym, dzieciom ,chorym, bezdomnym.Mamy już prawie pusty szpital i wiemy ilu jest potrzebujących w naszym mieście.Nie róbmy z siebie bezmózgowców i nie róbmy kasy na tych co sa od nas słabsi.Nawet wśród zwierząt stary wilk ma swój kęs na przeżycie, a my mamy ponoć jesteśmy homo sapiens.Był jeden poseł i za 500 złmiesięcznie nie przeżył.Z jednej kasy miasta jedna dotacja i wielu zadowolonych.Czyżby w epoce komputerowych liczydeł zapomniano o podstawach matematyki?Jeśli bogaci chcą bawić się to we własnych klubach za własne pieniądze.Żebyście panowie władza nie zapomnieli o ważnej maksymie"Polak jak głodny to zły" itd......
~KASIA 11-04-2007 12:50
ŚWIETNY KOMĘTARZ NA TEMAT DUŻYCH ŚWIETNIE PROSPERUJĄCYCH FIRM.ALE NIKT NIE ZAPYTA SZAREGO PRACOWNIKA,KTÓRY LEDWO PATRZY NA OCZY A PŁACY ZE SWOJEJ PRACY TO WCALE NIE WIDZI,ALBO BARDZO SŁABO,CO SĄDZI NA TEMAT TYCH WSZYSTKICH PANGARZI,A O JELENIA PLASY MIAŁAM INNE ZDANIE

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group