Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6303
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nagrody Starosty dla pracowników oświaty

Wtorek, 17 października 2017, 10:36
Aktualizacja: Środa, 18 października 2017, 8:15
Autor: WAC
Jelenia Góra: Nagrody Starosty dla pracowników oświaty
Fot. WAC
W Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze odbyło się doroczne spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W jego trakcie wręczono nagrody Starosty Jeleniogórskiego dla przedstawicieli pracowników oświaty z placówek, dla których starostwo jest organem prowadzącym.

W gronie wyróżnionych nagrodami finansowymi przez Starostę Jeleniogórskiego znaleźli się: Joanna Badacz, Beata Sehidewicz oraz Krystyna Maklas (wszystkie z ZSO i SMS Szklarska Poręba), Alicja Łukaszkiewicz i Alicja Figielska (obie Publiczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Szklarskiej Porębie), Alicja Kudlaszczyk (Zespół Szkół Specjalnych w Domu Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie), Marcin Spychała (Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach) i Jarosław Grabowski (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Szklarskiej Porębie).

- Bardzo się cieszę że mogę w Dzień Edukacji wyróżnić grupę nauczycieli i pracowników oświaty, gdyż jest to bardzo ważne, aby nagradzać ich ciężką pracę, która trwa cały rok – mówi starosta Anna Konieczyńska.

- Tego dnia należy życzyć nauczycielom odporności psychicznej i siły w realizowaniu zadań, które powinni wykonywać, aby wyprowadzać młodych ludzi na dobrych członków społeczeństwa – mówi jeden z wyróżnionych Jarosław Grabowski. - Nagroda jest dla mnie docenieniem wysiłków i bardzo wysoką oceną mojej pracy. Jest to też forma zobowiązania abym z dziećmi pracował coraz lepiej, tak aby dzięki tej pracy coraz więcej zyskiwały – dodaje.

Starostwo Jeleniogórskie jest organem prowadzącym dla kilku placówek oświatowych. Są to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, Zespół Szkół Specjalnych w Domu Pomocy Społecznej "Junior", Publiczna Poradnia Psychologiczno– Pedagogiczna w Szklarskiej Porębie, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Szklarskiej Porębie, Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group