Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16122
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Nagrody dla nauczycieli

Wtorek, 15 października 2019, 6:05
Aktualizacja: Czwartek, 17 października 2019, 11:54
Autor: WAC
Powiat: Nagrody dla nauczycieli
Fot. Starostwo Powiatowe
Z okazji przypadającego wczoraj (14.10) Dnia Edukacji Narodowej, w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie Zarządu Powiatu Jeleniogórskiego z nauczycielami z podległych mu szkół. Wręczono nagrody pedagogom, którzy mogą się pochwalić wyjątkowymi osiągnięciami w swojej pracy.

Pełniący honory gospodarza wicestarosta Jarosław Kotliński powitał zebranych i w imieniu zarządu złożył nauczycielom serdeczne życzenia i podziękował im za trud i wysiłek w ich pracy Następnie J. Kotliński wraz z członkiem zarządu Arturem Smolarkiem oraz dyrektorem Wydziału Oświaty i Zdrowia Sylwestrem Urbańskim wręczyli na ręce dyrektorów szkół życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej skierowane do wszystkich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników oświaty w zarządzanych przez siebie placówkach, natomiast obecni na spotkaniu pedagodzy, nauczyciele i dyrektorzy szkół powiatu jeleniogórskiego otrzymali listy gratulacyjne i nagrody.

Nagrody Starosty Jeleniogórskiego otrzymali: Maria Leszczawska – pedagog w Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szklarskiej Porębie, Izabela Daniło – nauczyciel – trener biathlonu w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, Sylwia Pochłód – nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach, Ilona Kłobus – wicedyrektor ds. resocjalizacyjno-wychowawczych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Szklarskiej Porębie, Dorota Sobczyńska – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach, Beata Szehidewicz – dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie i Julita Odelga – dyrektor Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kowarach.

Twoja reakcja na artykuł?

23
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
5%
Złości
14
34%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
918
Tak
10%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group