Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2239
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nagroda za grę fair play dla Klubu Piłkarskiego Jeżów–Czernica

Czwartek, 27 września 2012, 12:23
Aktualizacja: 12:52
Autor: mea
Region: Nagroda za grę fair play dla Klubu Piłkarskiego Jeżów–Czernica
Fot. mea
Dzisiaj (27.09) podczas sesji Rady Powiatu Jeleniogórskiego starosta Jacek Włodyga wręczył puchar za grę fair play oraz bon o wartości 500 zł na sprzęt sportowy przedstawicielom Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Jeżów–Czernica. – Cieszymy się, że piłkarze w tym klubie grają czysto, bo to w sporcie jest najważniejsze – powiedział starosta.

Nagroda przyznawana jest przez starostę co roku za: sportowe zachowanie zawodników na boisku w stosunku do przeciwników podczas rozgrywek w piłce nożnej na terenie powiatu jeleniogórskiego w klasie okręgowej A i B.W rankingu liczy się jak najmniejsza liczba czerwonych i żółtych kartek oraz jak najmniej wykluczeń zawodników z boiska. - Piłkarze Gminnego Ludowego Klubu Sportowego z Jeżowa Sudeckiego i Czernicy, w sezonie sportowym 2011/2012, nie otrzymali żadnej czerwonej kartki, zostali ukarani 19. żółtymi kartkami, nie mieli żadnego incydentu na boisku. To najlepszy wynik w rankingu fair play – powiedział Wiesław Dzierzba, dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu.

Starosta wręczył puchar Wacławowi i Arturowi Lesikom, którzy są opiekunami Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Jeżów-Czernica.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group