Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3052
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nadzwyczajna gala karnawałowa w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 8 grudnia 2015, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: Manu
Fot. JCK
5 stycznia (we wtorek) o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) wystąpi międzynarodowa grupa operowa Sonotrio Ensemble. Podczas karnawałowej gali operowo–operetkowej zabrzmią najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek w wykonaniu śpiewaków z Wiednia, Pragi i Wrocławia.

Wyjątkowa gala operowo – operetkowa w wykonaniu znakomitych głosów europejskich znanej i lubianej Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble. Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W trakcie spektaklu zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper: “Carmen”, “Czarodziejski flet”, “Don Giovanni”, “Halka”, “Lakme”, “Nabucco”, “Opowieści Hoffmanna”, “Porgy and Bess”, “Rigoletto”, “Traviata” i wiele innych. - Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych – zachęcają organizatorzy.

Zaśpiewają: Agnieszka Drożdżewska (sopran, Wrocław), Barbara Spitzer (sopran, Wiedeń), Anna Wilczyńska (sopran, Wrocław), Izabela Strzelecka (mezzosopran, Wrocław), Tomasz Tracz (tenor, Wrocław) i Ivo Michl (baryton, Praga). Przy fortepianie zasiądzie Witold Janusz z Wrocławia. Całość zostanie oprawiona słowem wiodącym przez Martynę Witowską (Teatr Ad Spectatores, Wrocław).

Bilety 45 zł, 50 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Czas trwania koncertu: dwie godziny (z przerwą).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~no i co? 9-12-2015 2:28
w Polsce prawo jest łamane, a prezydent Duda idzie prostą drogą przed Trybunał Stanu !łraj cie im grajcie i śpiewajcie i na nich nawet ....NA ICH CZEŚĆ dalej śpiewajcie, aż się.....zbiegniecie i nic nie zrozumiecie, bo dla was śpiewanie, to jak w klopie wody spuszczanie, kiedy jest w "FIS' to Wy wszystko bierzecie z PIS! TO o inna tonacja!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group