Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7156
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Nadużyli gościnności

Sobota, 4 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 5 marca 2006, 12:19
Autor: Muzyczne Radio 105,8 FM
O tym, że polska gościnność jest nie tylko przysłowiowa może przekonać się każdy, kto odwiedzi nasz kraj. Nie oznacza to jednak, że jej nadużycie będzie bezkarnie tolerowane.

Na własnej skórze mogli to odczuć dwaj obywatele Słowacji, którzy wczoraj w nocy, próbowali przekroczyć granicę w drogowym przejściu granicznym Porajów – Hradek k. Bogatyni.

Podczas kontroli granicznej okazało się, że są oni poszukiwani przez policję w Ostrzeszowie. W wyniku przeprowadzonego dochodzenia ustalono, że Słowacy byli gośćmi jednego z hoteli w miejscowości Niedźwiedź.

Po skorzystaniu z usług hotelu – serwisu i noclegu wszczęli awanturę, która była tylko pretekstem do ucieczki bez uregulowania należności. Okazało się także, że z hotelowego pokoju, w którym wypoczywali Słowacy w niewyjaśnionych okolicznościach zginął odtwarzacz DVD. Przedmiot ten został odnaleziony przy zatrzymanych podczas ich przeszukania.

Zatrzymani Słowacy, wiedzą już, że nasza gościnność będzie miała dla nich teraz inny wymiar, a za złamanie prawa odpowiedzą przed polskim sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group