Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Nadleśniczy Zyta Bałazy przechodzi na emeryturę

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Nadleśnictwo Szklarska Poręba będzie miało nowego szefa. Stanie się tak, gdyż pełniąca od wielu lat funkcję nadleśniczego Zyta Bałazy przechodzi na emeryturę.

reklamy
reklamy

Formalnie Zyta Bałazy korzysta obecnie z trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia, bez konieczności świadczenia pracy. Do czasu nominowania jej następcy przez Dyrektora Regionalnego Lasów Państwowych we Wrocławiu obowiązki nadleśniczego będzie pełnił dotychczasowy zastępca Z. Bałazy Jerzy Majdan.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka