Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 5 listopada
Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Dominika
Czytających: 11340
Zalogowanych: 72
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Naćpał się i prowadził auto

Poniedziałek, 1 lutego 2010, 12:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: TEJO
Pechowa dla kierowcy volkswagena golfa okazała się kontrola drogowa: policjanci ujawnili przy nim narkotyki oraz stwierdzili, że kierował autem zażywszy środki odurzające.

W minioną sobotę nad ranem w Piechowicach policjanci postanowili zatrzymać wspomniany samochód do kontroli drogowej, gdyż podejrzewali, że kierujący może posiadać narkotyki – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji jeleniogórskiej.

Kierowcą pojazdu okazał się 30-letni jeleniogórzanin. W trakcie kontroli mężczyzna był zdenerwowany. Jego zachowanie wskazywało, że może on kierować autem będąc pod wpływem narkotyków. Przeprowadzone badanie potwierdziło podejrzenie funkcjonariuszy. Okazało się również, że w portfelu 30-latek ukrył kilka porcji amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz o posiadanie narkotyków. Grozi za to kara do trzech lat więzienia.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
702
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group