Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6376
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 7:55
Aktualizacja: 7:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Janowice Wielkie: Nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
Fot. Organizatorzy
Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach Wielkich ogłosiła nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. – Zachęcamy wszystkich w wieku od 7 do 18 lat do wejścia w nasze szeregi. Ze względu na możliwości OSP liczba miejsc jest ograniczona – informują strażacy ochotnicy. Zgłaszać można się do końca kwietnia br.

Na rekrutów czeka niezapomniana przygoda. – Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej najpierw są zapoznawani z teorią, a następnie praktyką, czyli mają możliwość poznania sprzętu pożarniczego, samochodu, działań ratowniczych - mówi Sylwester Szkaradek, jeden z opiekunów MDP. – Co roku organizujemy dla nich również imprezy rekreacyjne i wycieczki. W tym roku na Dzień Dziecka będzie np. ognisko na Zamku Bolczów – wymienia Sylwester Szkaradek.

Młodzieżową Drużyną Pożarniczą ochotnicy z Janowic Wielkich chcą zaszczepiać w młodych chęć wstąpienia do jednostki po ukończeniu 18 lat. W planach jest również wystawienie młodych „strażaków” w młodzieżowych zawodach pożarniczych.

- Gwarantujemy świetną zabawę podczas zbiórek i treningów oraz wiele innych atrakcji – dodaje Sylwester Szkaradek.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej, mogą kontaktować się z opiekunami MDP: dh. Stanisław Tatarzyn-793 651 002 i dh. Sylwester Szkaradek-509 132 436.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group