Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Na Zabobrzu popłynie lepsza woda

Audio

Czytaj na głos

Autor: ROB 1 min czytania

Lada dzień rozpocznie się budowa magistrali wodociągowej za blisko milion euro. Dzięki niej mieszkańcy największego osiedla w mieście przestaną narzekać na niesmaczną wodę.

reklamy
reklamy

Magistrala to w praktyce odcinek rury o długości 700 metrów. Będzie ona przebiegać od węzła grabarowskiego pod rzeką Bóbr, w kierunku Zabobrza. – Dzięki temu, mieszkańcy Zabobrza będą mieli lepszą wodę – mówi Marek Obrębalski, prezydent Jeleniej Góry.

Inwestycja będzie kosztowała 980 tysięcy euro. Jest wykonywana w ramach programu ISPA. Miasto wczoraj podpisało umowę z wykonawcą, firmą „Wamar”. – Robotnicy rozpoczną pracę już za 2 tygodnie. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to koniec listopada przyszłego roku – mówi Marek Obrębalski.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka