Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6710
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na weekend w Teatrze Norwida – Madame de Sade i Novecento

Środa, 28 listopada 2012, 8:05
Aktualizacja: 8:07
Autor: Org
Jelenia Góra: Na weekend w Teatrze Norwida – Madame de Sade i Novecento
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniaj Górze zaprasza 30 listopada i 1 grudnia (piątek i sobota) o godz. 19.00 na przedstawienie Yukio Mishima “Madame de Sade” w reżyserii Krzysztofa Prusa, a 2 grudnia (niedziela) również o godz. 19.00 na spektakl Alessandra Barrico "Novecento". Na każdy ze spektakli mamy po jednej, podwójnej wejściówce – do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed spektaklem czyli od godz. 18.00.

„Madame de Sade” to nie tylko błyskotliwy dyskurs o dobru i złu, o prawie do swobody wyrażania uczuć i uleganiu im, ale też opowieść o erotyce, pięknie i brzydocie, o sile wyobraźni i niezłomności w obronie własnych przekonań, nawet wbrew obowiązującym normom obyczajowym i moralnym.
Występują : Elwira Hamerska-Kijańska, Elżbieta Kosecka, Katarzyna Janekowicz, Iwona Lach, Anna Ludwicka- Mania, Małgorzata Osiej - Gadzina.

Natomiasto "Novecento" to poruszająca opowieść o genialnym muzyku, który całe swoje życie przeżył na transoceanicznym liniowcu, pływającym między Europą i Ameryką. Nigdy nie zszedł na ląd i nigdy nie opuścił swojego statku. A tę historię opowiada – nagrodzony za tę kreację – Jacek Grondowy.

Rezerwacja biletów i szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 75 64 28 130; 75 64 28 131 oraz na stronie internetowej
www.teatrnorwida.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group