Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 12 marca
Imieniny: Bernarda, Grzegorza
Czytających: 10600
Zalogowanych: 87
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na ulicy Łomnickiej noga z gazu!

Sobota, 17 września 2011, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: KMP
JELENIA GÓRA: Na ulicy Łomnickiej noga z gazu!
Fot. KMP
Policjanci w ostatnich dniach prowadzili i będą przeprowadzać częstsze kontrole prędkości na ulicy Łomnickiej w Jeleniej Górze, zwłaszcza w rejonie osiedla Łomnickiego.

Na ulicy tej brak jest pobocza z chodnikiem dla pieszych, obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, a często można spotkać pojazdy poruszające się z prędkością dwukrotnie większą od dozwolonej.
– Kierowcy znacznie przekraczający prędkość muszą liczyć się z wysokimi mandatami oraz punktami karnymi. Częstsze patrole policyjne dokonujące pomiaru prędkości w tym rejonie są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym. Na ulicy tej dochodziło już do wypadków drogowych, nie ma chodnika, a takie działania przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa wśród pieszych oraz kierujących pojazdami – informuje nadkom. Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sonda

Wzrost emerytur o średnio 170 zł. Co sądzicie o tej wartości?

Oddanych
głosów
133
Jest to znaczący wzrost
12%
Nie starczy to na zbyt wiele
77%
Nie mam zdania na ten temat
11%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ropa spada, a paliwa w górę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Gaz na Paderewskiego
 
Ciekawe miejsca
Pustułki na Zamku Chojnik. Samiec przyniósł zdobycz do gniazda
 
Aktualności
Koniec z bieganiem w Jakuszycach
 
Aktualności
O historii i pamięci – wizyta ministra w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group