Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 4452
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na targach Tourtec będzie się działo!

Czwartek, 19 kwietnia 2012, 9:55
Aktualizacja: 10:02
Autor: Agrafka
Jelenia Góra: Na targach Tourtec będzie się działo!
Fot. Archiwum Organizatora
150 wystawców zapowiedziało swój udział w XIV Międzynarodowych Targach Turystycznych Tourtec, które rozpoczną się 11 maja i potrwają dwa dni. Na jeleniogórskim Placu Ratuszowym pojawią się wystawcy zarówno z całej Polski, jak i z Czech, Niemiec oraz Holandii. Reprezentowane będą biura i firmy turystyczne, stowarzyszenia, gminy turystyczne, uzdrowiska, a także wytwórcy produktów regionalnych, takich jak m.in. kozie sery i miody oraz wytwórcy biżuterii z Czech.

Program targów urozmaicony będzie licznymi występami artystycznymi, pokazami aktywnej rekreacji oraz obrzędów walońskich. Jak co roku przygotowana zostanie loteria i konkurs wiedzy o regionie. Organizatorzy przygotowali również atrakcyjne nagrody dla publiczności.

Niespodziankę zapowiedzieli również wystawcy z Podlasia. Będzie to występ Zespołu Białoruskiej Pieśni Ludowej KALINKA z Załuk. Zespół istnieje od 2002 roku pod kierownictwem Wiktora Leonkiewicza. Śpiewa w nim siedem dziewcząt. W repertuarze zespołu znajdują się białoruskie i rosyjskie piosenki w nowoczesnym wydaniu.

- Serdecznie zapraszamy 11 i 12 maja na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze, gdzie odbędą się już XIV Międzynarodowe Targi Turystyczne Tourtec, tym bardziej, że przyjedzie rekordowa ilość wystawców bo aż 150. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, nie zabraknie różnorodnych atrakcji – mówi Elżbieta Bojczuk, z Wydziału, Promocji Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group