Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2477
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na sygnałach 997 – kronika policyjna

Poniedziałek, 3 grudnia 2007, 13:18
Aktualizacja: 13:20
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów z minionego weekendu.

Małoletni złomiarz
… ukradł 20 sztuk żaluzji aluminiowych z budynku dawnego szpitala rejonowego przy ul. Jagiellońskiej w Cieplicach. Do zdarzenia doszło w lipcu, ale sprawcę policjanci złapali teraz. Okazuje się, że na swoim koncie miał kilka kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Za czynną napaść
… na policjanta, który pełnił służbę prokurator rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 24–latka ze Szklarskiej Poręby. Regularnie w komisariacie będą musieli się meldować także dwaj jeleniogórzanie, którzy 29 listopada siłą chcieli zmusić funkcjonariuszy do odstąpienia od wykonywanych czynności.

Groził śmiercią
… 55–letniej kobiecie i o 19 lat młodszemu mężczyźnie 40–letni bezdomny jeleniogórzanin. Groźby te wzbudziły u pokrzywdzonych uzasadnione obawy, że zostaną spełnione. Pijanego mężczyznę policjanci usadzili w izbie zatrzymań.

Dzieci ukradły
… artykuły przemysłowe i biurowe oraz kosmetyki o łącznej wartości 708 złotych. Do kradzieży doszło w jednym z jeleniogórskich hipermarketów. Sprawcy mają od 7 do 14 lat. Złapała ich ochrona sklepu i przekazała policjantom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group