Niedziela, 21 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Na ratunek kaczątkom

Audio

Czytaj na głos

Autor: SM 1 min czytania

Do dyżurnego Straży Miejskiej w Jeleniej Górze wpłynęło zgłoszenie o małych kaczkach, błąkających się po cieplickim Parku Zdrojowym.

reklamy

- Ptakami zajęła się rodzina spacerująca po parku, która następnie powiadomiła Straż Miejską. Przybyli na miejsce strażnicy zaopiekowali się kaczkami i przewieźli je nad rzekę przy ulicy Fabrycznej. Tam odnalazły swoją matkę - informuje rzecznik SM w Jeleniej Górze Artur Wilimek.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Piana Party I Animacje dla dzieci Piana Party to Najlepsza atrakcja na ciepłe dni już od 600zł! Oferujemy wersję Giga i Giga Maxi! Zadzwoń, ustalimy szczegóły przebiegu atrakcji. Z… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Brukarstwo kostka brukowa granitowa Oferuje ukladanie kostki brukowej granitowej posiadam własny sprzęt koparki transport zageszczarki kompleksowo.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka