Środa, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 6127
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na początek Wiosny Cieplickiej: pozytywne wibracje

Poniedziałek, 2 maja 2011, 9:11
Aktualizacja: Wtorek, 3 maja 2011, 8:31
Autor: zyava
JELENIA GÓRA: Na początek Wiosny Cieplickiej: pozytywne wibracje
Fot. zyava
Wczoraj na pl. Piastowskim w Cieplicach odbył się pierwszy koncert z nowej trasy koncertowej zespołu Star Guard Muffin, którego liderem jest Kamil Bednarek, finalista ostatniej edycji programu „Mam Talent”, który oczarował zarówno jury telewizyjnego show jak i cieplicką publiczność.

Koncert Bednarka zainaugurował tegoroczną Wiosnę Cieplicką i okazał się ogromnym sukcesem. Fani przyjeżdżali już dużo wcześniej, by stanąć jak najbliżej sceny. Oficjalna inauguracja kulturalnego święta Cieplic dokonała się z udziałem Jerzego Lenarda, przewodniczącego rady miejskiej, oraz Eweliny Marciniak, dyrektor Przystani Twórczej Cieplickiego Centrum Kultury, które koordynuje organizację całego przedsięwzięcia.

Najbardziej podekscytowane wydarzeniem były nastoletnie fanki, które z niecierpliwością odliczały minuty do pojawienia się swojego idola. Kiedy na scenę wszedł Kamil Bednarek, rozległ się głośny pisk radości wielbicielek. Gwiazda popołudnia od razu „złapała” kontakt z publicznością. Tłum śpiewał razem z piosenkarzem wszystkie utwory, nawet te nowe np. „Anioły” nagrane niedawno na Jamajce, które ukażą się na kolejnej płycie Star Guard Muffin.

– Oby więcej takich koncertów – powiedziała Kasia z Jeleniej Góry. Świetna muzyka, genialny wokal, zespół jest wielkim odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Krążek „Szanuj” wciąż jest jednym z najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Ponadto to ogromny sukces w tak krótkim czasie zdobyć podwójną złotą płytę. Pozytywne emocje nieco przyćmili głośno zachowujący się "goście", którzy upili się, szarpali i hałasowali. Pollicja ukarała mandatami a 200 PLN cztery osoby za zakłócanie porządku publicznego.

Miejmy nadzieję, że cała XXXVIII Wiosna Cieplicka będzie dostarczała tylu dobrych wrażeń co niedzielny koncert Star Guard Muffin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (68) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group