Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 7181
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na piwo z Lwówka tylko do hotelu

Wtorek, 15 czerwca 2010, 9:02
Aktualizacja: 9:34
Autor: KAM
JELENIA GÓRA: Na piwo z Lwówka tylko do hotelu
Fot. ......
Hotel Piast w Lwówku Śląskim to jedyne miejsce, gdzie można aktualnie kupić piwo Lwówek Książęcy. Właściciel browaru zapowiedział, że z biegiem czasu piwo będzie dostępne we Wrocławiu, Warszawie Łodzi, powiecie lwóweckim i w Jeleniej Górze

Po piątkowym oficjalnym otwarciu Browaru Lwówek 1209 wielu smakoszy chmielowego napitku pyta, gdzie można zakupić piwo Lwówek Książęcy. Piwo jak na razie było dostępne w czasie Lwóweckiego Festiwalu Smaków i Tradycji Regionalnych, który zakończył się w ubiegłą sobotę.

- Mam wiele telefonów do naszego browaru z pytaniem, gdzie można kupić piwo z Browaru Lwówek 1209. Dzwonią ludzie, którzy nie mogli być na festiwalu, a także smakosze piwa z Lwówka Śląskiego – mówi Marek Jakubiak właściciel Browaru.

Na razie piwo z jedynego browaru na Dolnym Śląsku dostępne jest w hotelu „Piast” w Lwówku Śląskim, który ma wyłączność na sprzedaż chmielowego trunku. - Za półlitrowy kufelek trzeba zapłacić 5 PLN – mówi Waldemar Markefka właściciel hotelu i restauracji.

Marek Jakubiak zapowiedział, że z biegiem czasu lwówecki napitek będzie dostępny w całym powiecie lwóweckim a także we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i w Jeleniej Górze. - Szanujemy smakoszy z Jeleniej Góry i obiecujemy, że za kilkanaście dni będą mogli kupić lwóweckie piwo w jeleniogórskich restauracjach – zapowiada Marek Jakubiak.

Browar Lwówek 1209 za kilka dni rozpoczyna kolejne warzenie piwa, ponieważ zainteresowanie konsumentów przeszło wszelkie oczekiwania. Jeśli piwo lwóweckie będzie miało większe zapotrzebowania, będzie do kupienia w pozostałych miastach na terenie Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
911
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Jak Kościół zdobył swój majątek?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Teatry Uliczne – niedziela, wideorelacja
 
Kultura
Przyjechali do Jeleniej Góry z Grecji
 
Aktualności
Teatry Uliczne – videorelacja z soboty
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group