Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 9158
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Na miłosną nutę” w Przystani Twórczej

Sobota, 29 stycznia 2011, 8:49
Aktualizacja: 8:53
Autor: Coolazooch
JELENIA GÓRA: „Na miłosną nutę” w Przystani Twórczej
Fot. ....
W piątkowy wieczór w Cieplicach była okazja, aby – już w przedwalentynkowym klimacie – posłuchać nastrojowych piosenek w wykonaniu, między innymi, Karoliny Konopskiej, utalentowanej studentki Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej.

Tytuł imprezy tłumaczył wszystko. W klimat imprezy wprowadziła Ewelina Marciniak, dyrektor Cieplickiego Centrum Kultury „Przystań Twórcza”. Piosenki dedykowane zarówno tym, którzy już odnaleźli swoją „połówkę”, jak i poszukującym, zabrzmiały wykonane pewnym głosem Karoliny, która – choć jest wokalistką początkującą – dba o rozwój talentu. Udziela się także aktorsko w grupie SPONTAN działającej przy KPSW (dawniej Kolegium Karkonoskie). Na sali obecna była założycielka i prowadząca tę grupę Katarzyna Maczel.

Mała sala ze scenką Cieplickiego Centrum Kultury wypełniła się po brzegi i chociaż większość gości to byli znajomi i rodzina początkującej artystki, każdy z zachwytem wsłuchiwał się w teksty piosenek. W repertuarze znalazły się utwory znanych polskich artystów min. „Brzydka ona, brzydki on” Katarzyny Groniec, „Na kolana” Kasi Cerekwickiej czy „Do kołyski” Dżemu. Recitalu dopełniła równie utalentowana, choć nieco młodsza, Małgorzata Parzymies.

Po udanym recitalu każdy składał gratulacje, wręczał kwiaty i życzył dalszych sukcesów na scenie.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group