Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 7413
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na łyżwy jeszcze w listopadzie?

Poniedziałek, 7 listopada 2011, 10:57
Aktualizacja: 10:58
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Na łyżwy jeszcze w listopadzie?
Fot. Jelonka.com
Do końca miesiąca w Jeleniej Górze otwarte zostaną trzy lodowiska: dwa białe orliki (przy Budowlance i SP nr 13) i jedna miejska ślizgawka, która w tym roku zostanie rozłożona przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Cieplicach. Warunek: temperatura musi spaść poniżej zera.

Zarządcą ślizgawek najpewniej będzie Międzyszkolny Ośrodek Sportu, który wystąpił do zakładu energetycznego o wydanie wszelkich pozwoleń oraz wykonanie przyłączy energii elektrycznej. Jeśli temperatura spadnie poniżej zera , rozpocznie się montaż lodowiska przy II LO w Cieplicach oraz przy ZSOiT czyli dawnej „Budowlance”. – Ceny za korzystanie z tych obiektów do końca roku, będą takie same jak w poprzednim sezonie – mówi Tomasz Kluch, kierownik MOS w Jeleniej Górze.

Na dostawę lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze przetarg wygrała firma WM International z Krakowa, która złożyła ofertę z ceną 528 tys. zł. Lodowisko ma stanąć do piątego grudnia br. Wykonawca dostarczy również 100 par łyżew, ostrzałkę i suszarkę do łyżew oraz nagłośnienie.

Zgodnie z cennikiem obowiązującym od 1 stycznia 2011 roku, dzieci do lat 6, uczniowie, studenci korzystają z wstępu bezpłatnego, dorośli za każdy okres korzystania z lodowiska płacą - 6 zł, a wypożyczenie łyżew kosztuje 4 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group