Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11923
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Na kradzionym paliwie daleko nie dojechali

Niedziela, 23 sierpnia 2009, 6:34
Aktualizacja: 13:04
Autor: Angela
Region: Na kradzionym paliwie daleko nie dojechali
Fot. Archiwum
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu lwóweckiego za kradzież z włamaniem. Sprawcy wyłamali klapkę od zbiornika z paliwem i ukradli paliwo. Policjanci zabezpieczyli bańki oraz inne narzędzia, którymi zatrzymani posłużyli się do popełnienia przestępstwa.

O tym, że młodzi mężczyźni kręcą się w Piechowicach obok samochodu marki Nissan, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie telefoniczne w miniony piątek (21 sierpnia) około 5.00 rano. Policjanci, którzy przyjechali na zgłoszenie we wskazanym miejscu nikogo nie zauważyli. Postanowili poszukać wskazanego pojazdu.

- Nieopodal zauważyli zaparkowaną na poboczu hondę, w której siedzieli młodzi mężczyźni. Okazało się, że w samochodzie siedziało pięciu mieszkańców powiatu lwóweckiego. Mężczyźni dziwnie się zachowywali i byli bardzo nerwowi. Szybko okazało się, że powodem ich zdenerwowania były ukryte w bagażniku baniaki z benzyną , wężyk gumowy oraz inne narzędzia służące do kradzieży paliwa – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji.

W trakcie czynności z ich udziałem okazało się, że sprawcami kradzieży paliwa byli dwaj mężczyźni w wieku 21 i 23 lata. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odpowiedzą za kradzież z włamaniem za co grozić im może kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group