Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Na koparkę z ponad trzema promilami

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego operatora koparki, który nie był w stanie zapanować nad pracą urządzenia. Okazało się mężczyzna już wcześniej za kołnierz nie wylewał, a sąd zakazał mu – z tego powodu – prowadzenia pojazdów mechanicznych.

reklamy

Do zdarzenia doszło w Złotoryi. Operator, 38-letni mieszkaniec Bolesławca, pracował na koparce w centrum miasta. Wykonywał chaotyczne i gwałtowne ruchy łychą, co wzbudziło niepokój obserwujących roboty i zaintrygowało policjantów. Nic dziwnego, bo mężczyzna ledwo trzymał się na nogach. Obsługiwał maszynę po dużej wódce: miał 3,2 promile alkoholu w organizmie.

Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna kierował pojazdem naruszając sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do lutego 2009 roku. Nietrzeźwy kierowca został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

Za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. Dodatkowe sankcje spotkają go za pracę w stanie upojenia alkoholowego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka