Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 7442
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Muzyczny magnes w „Casparze”

Poniedziałek, 13 lipca 2009, 9:01
Aktualizacja: 9:43
Autor: Nat
JELENIA GÓRA: Muzyczny magnes w „Casparze”
Fot. Nat
Cieplicki hotel „Caspar” gościł wczoraj duet, w którego skład wchodzi Marek Sołtanowicz – instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara, saksofon oraz Anna Waraszko – śpiew. Wspólnie wykonali przeboje muzyki rozrywkowej, w tym utwory gatunku soul będące relaksem i ukojeniem dla duszy słuchaczy.

Fascynujący, głęboki głos Ani sprawił, że chociaż na chwilę można było się przenieś do innego świata, z dala od wszelkiego zła i utrapień. Marek natomiast wkomponowywał urozmaicenie piosenkom przygrywając na akordeonie. To, że ich występ był wspaniały świadczy chociażby ilość publiczności.

Takie koncerty w „Casparze” odbywają się od koło pół roku i odbywać się będą nadal. Organizatorzy zadbali o różnych wykonawców i repertuar, który zadowoli niemal każdy gust muzyczny. Jednak atmosfera zawsze pozostanie taka, by będąc w hotelu można było przyjemnie spędzić niedzielny wieczór i pobyć z ciekawymi osobowościami.

Warto wpaść do hotelu „Caspar” mieszczącego się w Cieplicach na placu Piastowskim 28 w każdą niedzielę o godzinie 18:00 na mały chillout w przyjemnym gronie turystów i mieszkańców Jeleniej Góry i jej okolic, a dodatkowo na wieczorki taneczne odbywające się w każdy piątek i sobotę o godzinie 19:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group