Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 11133
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Muzyczne powitanie wiosny

Piątek, 26 marca 2010, 9:02
Aktualizacja: Czwartek, 1 kwietnia 2010, 12:04
Autor: Ania
KOWARY: Muzyczne powitanie wiosny
Fot. J. Kunikowski
W sali widowiskowej MOK–u w Kowarach wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki z Jeleniej Góry i inni artyści. W związku z obchodzonym obecnie rokiem Fryderyka Chopina wykonywano utwory wielkiego kompozytora.

Publiczności w szczególności podobał się występ Michała Staraka, który grał na akordeonie guzikowym. Na scenę wychodził trzy razy. Ogromnym talentem popisała się także Renata Galik z Wlenia. Jest osobą niepełnosprawną, ale niezwykle radosną. Wydała także tomik poezji. Śpiewa własne piosenki, a na koncercie wykonała ponadto utwór Mieczysława Szcześniaka „Spoza nas”. Na scenie wystąpili również uczniowie ze szkoły w Łomnicy.

Podczas koncertu w Kowarach wystąpił także Piotr Wyrostek. Publiczność miała okazję usłyszeć w jego wykonaniu suitę bułgarską cz. II. Natomiast Patrycja Wagner, wykorzystując djembe i głos niemalże zahipnotyzowała publiczność.

Na scenie zaprezentowali się także nauczyciel Artur Rulewski oraz Fryderyk Pacak, kierowca szkoły muzycznej, który wystąpił w gronie amatorów zaproszonych przez wiceprzewodniczącego rady powiatu, Marka Mikruta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group