Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Muzyczne powitanie wiosny

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ania 1 min czytania

W sali widowiskowej MOK–u w Kowarach wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki z Jeleniej Góry i inni artyści. W związku z obchodzonym obecnie rokiem Fryderyka Chopina wykonywano utwory wielkiego kompozytora.

Publiczności w szczególności podobał się występ Michała Staraka, który grał na akordeonie guzikowym. Na scenę wychodził trzy razy. Ogromnym talentem popisała się także Renata Galik z Wlenia. Jest osobą niepełnosprawną, ale niezwykle radosną. Wydała także tomik poezji. Śpiewa własne piosenki, a na koncercie wykonała ponadto utwór Mieczysława Szcześniaka „Spoza nas”. Na scenie wystąpili również uczniowie ze szkoły w Łomnicy.

Podczas koncertu w Kowarach wystąpił także Piotr Wyrostek. Publiczność miała okazję usłyszeć w jego wykonaniu suitę bułgarską cz. II. Natomiast Patrycja Wagner, wykorzystując djembe i głos niemalże zahipnotyzowała publiczność.

Na scenie zaprezentowali się także nauczyciel Artur Rulewski oraz Fryderyk Pacak, kierowca szkoły muzycznej, który wystąpił w gronie amatorów zaproszonych przez wiceprzewodniczącego rady powiatu, Marka Mikruta.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka