Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8547
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Muflonowy „SWAP” na lato

Piątek, 24 maja 2019, 10:02
Aktualizacja: Sobota, 25 maja 2019, 10:44
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Muflonowy „SWAP” na lato
Fot. MDK "Muflon"
7 czerwca (piątek) w godz. 17.00 – 19.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na „Kreacje na wakacje”, czyli drugą już w tym roku wymianę ubrań i różnych gadżetów. Tym razem motywem jest lato, a ono, jak wiemy, raz bywa łaskawe i słoneczne, to znowu wprost przeciwnie. Podczas tej imprezy można się przygotować na każdą letnią ewentualność modową i pogodową. Wstęp wolny.

Na „Kreacje na wakacje” przynieść należy ubrania (damskie, męskie, dziecięce), dodatki, gry planszowe, książki, płyty. Wymiana dokonywana będzie w dwóch formach: bezgotówkowej i gotówkowej – jak kto woli, jednak w tym drugim przypadku – po symbolicznie niskich cenach. Przyniesione rzeczy do wymiany muszą być czyste, bez uszkodzeń, kompletne, czyli takie, jakie sami chcielibyśmy mieć.

Osoby, które zgłoszą swój udział do 3 czerwca (telefonicznie, mailowo lub osobiście) mają zapewniony stół oraz krzesło. Miejski Dom Kultury „Muflon” nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste rzeczy uczestniczek i uczestników wymiany, które zostały zagubione, skradzione, zniszczone, ani także za dokonane transakcje.

Wystawczynie i wystawcy są proszeni o zgłaszanie udziału w „Kreacjach na wakacje” w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon”, pod numerem telefonu: 75 75 537 70, bądź mailowo na adres: muflon@sobieszow.pl

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

7
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group