Poniedziałek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 1856
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mrożonki na ciepło? Bo zepsuła się chłodnia

Piątek, 4 marca 2011, 8:00
Aktualizacja: Sobota, 5 marca 2011, 8:17
Autor: Agrafka
Pływające mrożonki w sklepie Intermarché były przyczyną niezadowolenia wielu klientów. Jak tłumaczy kierowniczka sklepu, zepsuła się chłodnia, a nikt z pracowników tego nie zauważył, bo nie było akurat dostawy produktów mrożonych.

Jedna z naszych czytelniczek, zaniepokojona brakiem czystości i przestrzegania podstawowych przepisów dotyczących przechowywania jedzenia w sklepie Intermarche opisała nam swoją niemiłą niespodziankę.

- We wtorek byłam w sklepie Intermarché w Jeleniej Górze. Wiele razy kiedy robiłam zakupy odrzucał Mnie fetor, nie mówiąc o stoisku mięsnym, gdzie panował brud, smród, nieapetycznie wyglądające wędliny i mięso w kolorze nieznanym. Panie, które tam pracują maja brudne fartuchy, aż czarne. Niestety miarka się przebrała. Chciałam kupić pierogi z mięsem mrożone, jednak po otwarciu chłodni okazało się, że paczka pierogów była rozmrożona, po prostu ciepła. Okazało się, ze wszystkie były rozmrożone, a przecież jest to produkt głęboko mrożony i nie wolno ich zamrażać powtórnie. Dodam że ryby mrożone opierały się o pudelka z lodami – napisała czytelniczka do Jelonki.

Zastępca kierownika sklepu Intermarché tłumaczyła, że nikt z pracowników nie zauważył awarii chłodni. – Faktycznie we wtorek zepsuła się jedna z chłodni o długości 3 metrów. Produkty mrożone, które znajdowały się na pierwszych dwóch górnych półkach rozmroziły się. Po zgłoszeniu klientki o zaistniałej sytuacji rozmrożone produkty zostały zabezpieczone i usunięte ze sprzedaży. Zgłosiliśmy również awarię chłodni, która już w tym momencie jest naprawiona. Na szczęście nie rozmroziły się wszystkie produkty w tej chłodni, jedynie te znajdujące się na dwóch górnych półkach – poinformowała Ewa Zagorowska-Poniatowska, zastępca kierownika sklepu Intermarché.

- Jeśli chodzi o czystość naszego sklepu jest ona monitorowana codziennie i nie mamy sobie nic do zarzucenia – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group