Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9330
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: MPGK może palić odpady?

Środa, 25 listopada 2020, 6:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: MPGK może palić odpady?
Fot. Czytelnik
Czy pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jeleniej Górze nie wiedzą o obowiązującym w mieście zakazie spalania odpadów? - pyta nasz Czytelnik pan Jerzy (dane do wiadomości redakcji).

Nasz Czytelnik przesłał nam zdjęcia wykonane podczas spaceru po parku na Wzgórzu Kościuszki. Widać na nich dymiące ognisko oraz osoby je dozorujące na terenie bazy wydziału zieleni miejskiej MPGK.

Dym z tego ogniska był widoczny i odczuwalny na pobliskich polanach – opowiada pan Jerzy. - Nie był to pierwszy raz, gdyż często dymi tam ognisko, gdzie spalane są różne : drewna, liście, jakieś materiały. Mający ogródki działkowe wiedzą, że nie wolno spalać jesiennych liści, gałęzi i innych odpadów, a MPGK może?

Jak informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca zdarzenie sfotografowane przez naszego Czytelnika miało charakter incydentalny.

Pracownicy wydziału zieleni czyścili skarpę z samosiewów – wyjaśnia Z. Rzońca. - Było zimno, więc chcieli się ogrzać przy małym, jak widać na zdjęciach, ognisku. Nie powinni go rozpalać. Przeprowadziliśmy już z nimi dyscyplinującą rozmowę. Za zwrócenie uwagi Czytelnikowi Jelonki.com dziękujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

3
4%
Cieszy
42
57%
Hahaha
1
1%
Nudzi
3
4%
Smuci
20
27%
Złości
5
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (70)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
514
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group