Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

MP: 3 złote medale Lucyny Kornobys [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

W dniach 26–28.06.2015 na zielonogórskim stadionie MOSIR–u odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. Jeleniogórzanka Lucyna Kornobys potwierdziła wysoką formę zdobywając 3 złote medale.

Zebrało się wielu zawodników z całej Polski walczących o jak najlepsze wyniki, które zostaną wpisane do rankingu IPC. Pozwala to oczywiście cieszyć się z wielu uzyskanych kwalifikacji na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w październiku w Katarze.

- Jestem zadowolona ze startów. Udało mi się uzyskać 3 złote medale, wyniki nie są złe - potwierdzają uzyskanie minimów na MŚ w oszczepie wynik: 16,38 w dysku 20,23 - nie ma w Katarze i kula: 7,53 cm. Są to takie same wyniki jak na Mistrzostwach Europy z ubiegłego roku - powiedziała Lucyna Kornobys.

Dodatkowo nasza multimedalistka zajęła pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji konkurencji technicznych kobiet.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka