Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2499
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Można (niedrogo) wynająć lokale użytkowe

Poniedziałek, 7 września 2015, 13:40
Aktualizacja: 13:43
Autor: UM Jelenia Góra
Jelenia Góra: Można (niedrogo) wynająć lokale użytkowe
Fot. Archiwum
Kolejne komunalne lokale użytkowe zostały wystawione w Jeleniej Górze do przetargu, wśród nich – z interesującą lokalizacją. Należy się pospieszyć z decyzją, bo przetarg odbędzie się jutro, 8 września br. (szczegóły – na stronie www.jeleniagora.pl, BIP)

Jest wśród nich lokal przy ul. Wzgórze Roweckiego (113 m kwadr.), gdzie można zaplanować działalność handlową, bądź produkcyjną, ale też usługi. Przewiduje się minimalną stawkę czynszu na poziomie 2 zł/mkw.

Do przetargu wystawiono też lokal w centrum miasta, przy ul. Mrocznej, o pow. 39 mkw., lokal przy ul. Długiej (biura lub magazyn w oficynie), o powierzchni niewiele ponad 15 mkw. i lokal przy ul. Konopnickiej (I piętro) o powierzchni prawie 40 mkw. Lokal przy ul. 1 Maja o pow. 103 mkw. może być przeznaczony na działalność handlową, usługową lub biurową, podobnie jak drugi – także przy ul. 1 Maja w oficynie o pow. 270 mkw.

Są też lokalizacje w osiedlu Zabobrze, m.in. dwa przy ul. Karłowicza (prawie 50 mkw. oraz drugi – 56 mkw.), w Cieplicach, przy ul. Zjednoczenia Narodowego (ok. 45 mkw.)

Łącznie do przetargu wystawionych jest 15 lokali w różnych częściach miasta. Wadium (które należy wpłacić jutro (8.09), przed przetargiem) jest z reguły niewysokie - waha się od niespełna 200 zł, do niewiele ponad 2.000 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group