Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9760
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Motocyklistom ku przestrodze!

Wtorek, 3 czerwca 2008, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Motocyklistom ku przestrodze!
Fot. Michał Czesny
Złamany kręgosłup i poraniona twarz – to skutki jazdy pijanego motocyklisty, który kilka minut przed wypadkiem ukradł pojazd w Sosnówce. Może się okazać, że mężczyzna będzie jeździł, ale… na wózku inwalidzkim.

– Pan Bóg bardzo szybko ukarał złodzieja – komentują zbulwersowani tym wydarzeniem pobliscy mieszkańcy. To przypadek patologiczny, jednak powinien posłużyć jako memento tym wszystkim, którzy jednośladami szaleją na drogach. Przypomnijmy: w miniony weekend 37-latek upił się i postanowił poszaleć „pożyczoną” maszyną… Daleko nie zajechał. Skończył w rowie.

Sprawca wypadku między Miłkowem a Mysłakowicami przeżył. To cud. Tyle szczęścia nie miał motocyklista z Legnicy, który dwa miesiące temu zginął w zdarzeniu przy ulicy Sudeckiej.
– Zaczyna się lato i wymarzony dla motocyklistów czas – mówią policjanci, którzy coraz częściej widzą śmigające z „kosmiczną” prędkością maszyny.

Niech te tragiczne przypadki dadzą do myślenia wszystkim, którzy wsiadają na jednoślad i pędzą do celu na złamanie karku. Niestety, bardzo często czynią to dosłownie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group