Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6011
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Motocyklista zatrzymany po pościgu

Piątek, 4 listopada 2016, 8:14
Autor: 112
Region: Motocyklista zatrzymany po pościgu
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 29–letniego mieszkańca Piechowic, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Został zatrzymany po pościgu.

W środę (2.11) około godziny 13.30 policjanci w Szklarskiej Porębie na ul. Jeleniogórskiej zauważyli jadących motocyklem KTM dwóch mężczyzn. Pasażer był bez kasku. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej . Dali sygnał do zatrzymania, jednak kierowca zaczął uciekać w kierunku Jeleniej Góry.

W Jeleniej Górze na ul. Jagiellońskiej policjanci podęli próbę zatrzymania motocyklisty uniemożliwiając mu dalszą jazdę. W tej sytuacji kierowca porzucił pojazd i wraz z pasażerem zaczęli uciekać pieszo. Po krótkim pościgu funkcjonariusze go zatrzymali.

- Kierującym motocyklem okazał się 29-letni mieszkaniec Piechowic. Motocykl miał zamontowane tablice rejestracyjne od innego pojazdu oraz miał usunięte numery identyfikacyjne, co może wskazywać, że pochodzi z kradzieży. 29-latkowi pobrano krew do badań, gdyż istnieje podejrzenie, że kierował pod wpływem środków odurzających – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group