Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 8048
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Motocykliści dla Niepodległej

Wtorek, 12 listopada 2019, 7:19
Aktualizacja: Środa, 13 listopada 2019, 14:32
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Motocykliści dla Niepodległej
Fot. Przemek Kaczałko
W poniedziałek (11 listopada 2019 r.) grupa Motocyklowe Karkonosze po raz kolejny pokazała się jeleniogórzanom z dobrej strony. Tym razem postanowili wspólnie uczcić Święto Niepodległości, zatem paradowali od Góry Szybowcowej na Plac Ratuszowy, gdzie każdy chętny mógł obejrzeć stalowego rumaka i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Uczestnicy parady zebrali się na Górze Szybowcowej, skąd przejechali do centrum Jeleniej Góry i ulicą 1 Maja, Konopnickiej wjechali na Plac Ratuszowy. Jak podają organizatorzy, w obchodach Święta Niepodległości wzięło udział 116 motocykli.

To jest święto narodowe - razem żyjemy w tym mieście, państwie i się integrujemy. Chcieliśmy w ten sposób wyrazić nasze obywatelstwo - powiedział Arkadiusz Biegalski z grupy Motocyklowe Karkonosze.

Liczną grupę uczestników stanowiły przedstawicielki płci pięknej.

Myślałem, że mamy mało motocyklistek, ale dzisiaj byłem zaskoczony i ucieszyło mnie jak wiele kobiet mamy w naszej grupie - dodał A. Biegalski.

Grupa Motocyklowe Karkonosze znana jest m.in. z organizacji akcji pod hasłem Moto Mikołajki, czy Moto Dzień Dziecka. Już po raz drugi włączyli się także w miejskie obchody Święta Niepodległości. Po wizycie w centrum miasta, motocykliści udali się na Plac Piastowski w Cieplicach, gdzie również można było podziwiać ich maszyny.

Twoja reakcja na artykuł?

20
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group