Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7388
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Motocyklem po pijanemu z narkotykami i „lewym” tytoniem

Poniedziałek, 7 lipca 2014, 11:32
Aktualizacja: 11:35
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do trzech lat grozi motocykliście, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środków odurzających, posiadał narkotyki, tytoń bez skarbowych znaków akcyzy oraz spowodował kolizję drogową.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 5. lipca 32-letniego mężczyznę. Tego dnia około godziny 5.00 policjanci funkcjonariusze patrolując miasto zauważyli na skrzyżowaniu ulicy Zamojskiego i Tabaki motocyklistę, jadącego z pasażerką, który na ich widok gwałtowanie zawrócił i odjechał. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania kierującego.

- Kilka minut później jadąc ulicą Staszica funkcjonariusze zauważali jadącego z przeciwnego kierunku wcześniej widzianego motocyklistę, więc się zatrzymali. Kierowca w celu uniknięcia kontroli drogowej uderzył w przód stojącego oznakowanego radiowozu, odbił się od niego uderzył w krawężnik, co doprowadziło do przewrócenie motocykla i zrzucenia z niego kierowcy oraz 22-letniej pasażerki. Na szczęście odnieśli oni jedynie ogólne potłuczenia – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Podczas czynności okazało się, że motocykl jest niezarejestrowany oraz nieubezpieczony, a kierowca nie posiada prawa jazdy. Ponadto kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jak się później okazało środków odurzających. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 1 promil. Policjanci dodatkowo zabezpieczyli kilka porcji metamfetaminy oraz 5 kg tytoniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group