Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6873
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Motocyklem nocą o włos od tragedii

Piątek, 11 lipca 2008, 7:47
Aktualizacja: 7:48
Autor: TEJO
Dwie osoby zostały ciężko ranne w czwartek późnym wieczorem w wypadku jednośladu w pobliżu Kowar.

Kierujący pojazdem najpewniej przesadził z prędkością i wyleciał z łuku zakrętu w niezabudowanym terenie w okolicy miasta pod Jedlicą. Służby ratunkowe zawiadomili przejeżdżający kierowcy, którzy zauważyli leżący na drodze motocykl. W pobliżu nie było, natomiast, poszkodowanych

– Wezwano także zastęp straży pożarnej, który pomagał w zlokalizowaniu ofiar zdarzenia – powiedział nam dyżurny PSP z Jeleniej Góry. Strażacy doświetlili teren, ponieważ ze względu na panujące ciemności, akcja była utrudniona.

Rannych znaleziono około stu metrów od pojazdu. Strażacy pomagali w transporcie poszkodowanych do karetek pogotowia. Motocyklista i pasażer zostali zabrani do szpitala. Ich stan nie jest znany. Wiadomo nieoficjalnie, że mieli rozległe urazy.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśnia policja. To już czwarte groźne zdarzenie z udziałem kierujących motocyklem. W ostatnich dniach w Jeleniogórskiem zginęło dwóch motocyklistów, jeden został ranny. Powodem tragedii były nadmierna prędkość i brawura.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group