Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2767
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moto Dzień Dziecka w Jeleniej Górze

Poniedziałek, 31 maja 2021, 10:13
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Moto Dzień Dziecka w Jeleniej Górze
Fot. Przemek Kaczałko
Stowarzyszenie Motocyklowe Karkonosze po raz kolejny zafundowało moc atrakcji najmłodszym mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic. Były przejażdżki na stalowych rumakach, samochodowe klasyki, darmowa wata cukrowa, dmuchańce oraz służby ratunkowe.

Jak co roku - z wyjątkiem ubiegłego roku ze względu na rządowe zakazy - motocykliści z miasta i regionu zjednoczyli się, aby zapewnić najmłodszym atrakcje z okazji Dnia Dziecka. ok. 70-osobowa grupa motocyklistów zebrała się na Górze Szybowcowej, skąd wyruszyli na Plac Ratuszowy, gdzie na uczestników czekało wiele atrakcji.

Dziecko wskazuje, którym motocyklem się przejechać i wybranym się przejedzie - mówił Arkadiusz Biegalski, prezes Motocyklowych Karkonoszy.

Imprezie towarzyszyli strażacy z OSP Wiejska, OSP Mysłów i OSP Jeżów Sudecki. Byli też ratownicy medyczni z Divemed oraz Jeleniogórskie Klasyki, czyli zabytkowe samochody. Po zabawie w centrum miasta motocykliści udali się pod jeleniogórski szpital, gdzie na oddziale pediatrycznym obdarowali dzieci słodkościami, a następnie udali się do Rębiszowa.

Nasza grupa wspiera Domy Dziecka z regionu. W tym roku nasze siły są skierowane do Rębiszowa, gdzie spalił się dom - mówił A. Biegalski.

Motocyklowe Karkonosze od kilku lat fundują dzieciom bezpłatne atrakcje z okazji Mikołajek oraz Dnia Dziecka. Ponadto odwiedzają często przedszkola, wspierają domy dziecka. Chętnych do bezinteresownej pomocy nie brakuje.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
3
27%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group