Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Monitoring na wandali

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

O kolejne kamery został rozbudowany system monitoringu miejskiego w Piechowicach.

reklamy

Nadzorem wizyjnym zostały objęte dwa obszary, które do tej pory dość często były atakowane przez miejscowych wandali: park „Szklany Ogród” przy ul. Przemysłowej oraz plac zabaw przy ulicy Lipowej. Łącznie w obu tych miejscach zamontowano jedenaście kamer. Co ważne zostały one ustawione w ten sposób aby dane zdarzenie znajdowało się w zasięgu co najmniej dwóch różnych kamer. To szczególnie ważne, gdyż w przeszłości wandale poza urządzeniami na placu zabaw oraz lampami i szklanymi elementami wystroju w parku, niszczyli same kamery monitoringu.

Koszt uzupełnienia miejskiego monitoringu o nowe kamery wraz z infrastrukturą sieciową to około 60 tysięcy złotych. Środki te pochodziły z budżetu samorządu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka