Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5536
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mogą odezwać się alarmowe syreny

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 12 października 2015, 15:08
Aktualizacja: 15:13
Autor: UM Jelenia Góra
Fot. Archiwum
Jutro (13.10) rozpoczynają się w regionie ćwiczenia RENEGADE–SAREX, mające potrwać do 15 października. W ćwiczeniach tych wezmą udział jednostki Polskich Sił Zbrojnych oraz administracja publiczna.

- Pomijając zadania wewnętrzne administracji, związane m.in. z koniecznością prowadzenia nasłuchów radiowych, dyżurów wiązanych z działalnością w sferze prac antykryzysowych i obrony cywilnej, możemy spodziewać się także innych działań: włączania w miastach syren alarmowych i emitowania sygnałów „Ogłoszenie alarmu” i „Odwołanie alarmu”, a także – w różnych miejscach miasta i powiatu jeleniogórskiego - ćwiczeń z udziałem pozorantów, a dotyczących ratowania ludzi w sytuacji zagrożenia kataklizmowego – informuje Cezary Wiklik, rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Paw 12-10-2015 18:38
I jak zwykle zostanie odwrócona uwaga od AKCJI PROTESTACYJNEJ pracowników szpitala
~ 12-10-2015 23:03
A ci dwaj to będą nas bawić aż do wyborów? Zamożni jacyś...
~ 13-10-2015 7:27
Pracownicy szpitala mogą wziąć udział jako pozoranci ,i tak nic nigdy nie robią
~Miśka 13-10-2015 10:55
Pracownicy szpitala potrafią TYLKO protestować. Najwyższy czas, żeby zaprotestowali pacjenci! Traktowani jak śmieci przez personel szpitala, przy całkowitej znieczulicy pracowników służby zdrowia, w sprawie kolejek stwarzających zagrożenie zdrowia i życia... w sprawie dyżurów świątecznych na których lekarz pojawia się czasem po upływie dwóch godzin- ( łaskawca!) , kiedy " zbierze się odpowiednia ilość chętnych" do udzielenia pomocy.W sprawie opieszałości- kiedy leży się na oddziale -wykonują po jednym, dwa badania dziennie. I w sprawie pielęgniarek, które na oddziałach często z łaski zajrzą do obłożnie chorych..W sprawie tego, ze rodzinie pacjenta przebywającego w szpitalu wypisuje się recepty- żeby kupili lekarstwa ,środki czystości.Wstydu nie macie - jak pijawki! na naszej krwi!
~:) 13-10-2015 11:02
zgadzam się z przedmówcą w tym szpitalu już od paru lat nie ma już chociaż jednego dobrego lekarza a jako pozoranci świetnie się nadają to jedno co im dobrze wychodzi od kilku lat - pozoranctwo:):):)
~luk 13-10-2015 15:11
A ja popieram pracowników szpitala, po 30 latach pracy zarabiać 1900zł to jest śmiech na sali. I jeżeli ktoś mi zaraz odpowie, że można znaleźć sobie inną pracę to ja pytam: jak fizjoterapeutka z 30-letnim doświadczeniem w tym wieku ma sobie znaleźć inną pracę? To jest wykwalifikowana pracownica, ma ogromne doświadczenie i moim zdaniem praca ta powinna być godnie wynagradzana. Dyrektora szpitala nie winię, bo za zadłużenie najpewniej odpowiada NFZ, tutaj należy winić przede wszystkim ministerstwo i rząd. Pozdrawiam.
~Anika 13-10-2015 20:27
BRAWAAAAA dla MIŚKA!!!!!!!!!!!
~ 13-10-2015 21:24
PO PSL się wykazało przez ostatnie 8 lat w sprawie służby zdrowia i nie tylko
~Miśka 14-10-2015 8:42
Pracuję z ludźmi, od lat. Obecnie- w handlu. Całe życie zarabiałam najniższą krajową. To jednak nie zwalnia mnie z BYCIA CZŁOWIEKIEM! Ile razy zdarzało się pocieszać ludzi, położyć rękę na ramieniu, czy choćby uśmiechem dodać otuchy... W szpitalu - niestety taka postawa zdarza się sporadycznie. Człowieczeństwa nie da się przeliczyć na pieniądze, a tym bardziej nie można go od nich uzależniać! Tym czasem salowe ze szpitala- zarabiające grosze często bywają życzliwsze od wyższego personelu. Jak widać- wykształcenie nie zawsze idzie w parze z kulturą osobistą, czy życzliwością! Ludzie stanęliby murem za pracownikami służby zdrowia wiedząc, że mają w nich oparcie! Dopóki tego nie zrozumiecie - nie liczcie na poparcie społeczeństwa!. Uśmiech i troska nic nie kosztują! A pracować musi każdy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group