Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5257
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓA/KRAJ: Moc życzeń na Dzień Ojca!

Poniedziałek, 23 czerwca 2008, 10:36
Aktualizacja: 12:35
Autor: Angela
JELENIA GÓA/KRAJ: Moc życzeń na Dzień Ojca!
Fot. Agnieszka Gierus
Dziś dzień, o którym żadne dziecko zapomnieć nie powinno – Dzień Ojca. Święto, które zostało zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce przyjęło się od 1965 roku, jest najlepszą okazją, aby pokazać ojcom, jak bardzo ich kochamy. W imieniu wszystkich małych i dużych dzieci, życzymy im wszystkiego najlepszego!

Święto, przypadające na 23 czerwca, jest znacznie mniej popularne niż Dzień Matki, jednak zapytani przez nas jeleniogórzanie, o swoich ojcach pamiętają. – Złożyłam już życzenia rano i zrobiłam tacie śniadanie przed pracą, ale nie udało mi się jeszcze kupić prezentu, bo wczoraj niemal wszystkie sklepy były zamknięte – przyznaje Ania z Jeleniej Góry. Daniel dodaje, że prezentu kupić wcześniej zapomniał, ale o święcie pamięta i również złożył ojcu życzenia.

A jakie prezenty kupowane są na ten dzień najczęściej? Najbardziej popularne są perfumy, gadżety do samochodu, telefony komórkowe, sprzęt wędkarski, alkohol, sprzęt fotograficzny czy RTV.

Sami ojcowie podkreślają jednak, że najważniejszy nie jest prezent, ale pamięć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
494
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group