Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 11537
Zalogowanych: 64
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc głosu Villas

Sobota, 29 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 29 kwietnia 2006, 13:36
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Moc głosu Villas
Fot. goral
Jej talent ma swoich zagorzałych wielbicieli oraz zdeklarowanych wrogów. Na pewno głosem obejmuje cztery oktawy i jest jedną z wybitniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Violetta Villas zaśpiewała w piątek w Jeleniej Górze.

Piosenkarka w przeciągu ostatnich lat do stolicy Karkonoszy przyjechała po raz drugi. Wcześniej gościła z koncertem na zaproszenie działaczy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Tym razem Violettę Villas zaprosiła Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. W sali FD, podczas koncertu pod hasłem „Niezapomniane melodie” artystka zaśpiewała najbardziej popularne przeboje: „Dla Ciebie miły”, „Mechaniczna lalka”, „Przyjdzie na to czas”, „Nie ma miłości bez zazdrości”, „List do matki” i inne.

Jak się dowiedzieliśmy w najbliższym czasie planowane jest nagranie benefisu Violetty Villas z okazji 45-lecia pracy artystycznej, który odbędzie się we Wrocławiu. Ma być on nadany przez Program Drugi TVP.

Violetta Villas to artystyczny pseudonim piosenkarki. Naprawdę nazywa się Czesława Maria Cieślak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
507
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Koszykówka
Tego jeszcze nie było
 
Aktualności
Sołtys Siedlęcina została Miss Kobiety Wiejskiej!
 
112
Poddasze w ogniu
 
112
Skoda wjechała w Mazdę na Podwalu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group