Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7203
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc była z nimi…

Piątek, 28 września 2012, 6:58
Aktualizacja: 7:53
Autor: MS
Jelenia Góra: Moc była z nimi…
Fot. MS
Nowoczesny metal z wpływami metalcore, rapcore i nu–metalu wypełnił 26 września salę widowiskową w „Muflonie”. W ramach kolejnego koncertu z cyklu MUFLON LIVE – polsko–czeskie granie, zagrała kapela Breaking the Godspell.

Podczas koncertu zaprezentowali autorskie kawałki, jak: Ramble, Enlightement czy Tip of Hope. Energetyczny metal w wykonaniu młodej kapeli zachwycił wielbicieli mrocznych dźwięków. – To było po prostu piekielnie dobre, rewelacyjna kapela. I jeszcze światła robiły genialny klimat. Przez chwilę zapomnieliśmy, że jesteśmy na koncercie w Jeleniej Górze – zachwycali się po koncercie fani mocnych brzmień.

Ci, którzy nie mieli okazji pojawić się na imprezie w Sobieszowie oraz ci, którzy chcą przeżyć środowe emocje jeszcze raz, mogą obejrzeć relację z koncertu na stronie muflonlive.pl lub liveeventtv.pl. Kolejne muzyczne wydarzenie z cyklu MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie, zaplanowane jest na 31 października o godz. 18:00.

Projekt MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

(tekst i foto: MS)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group