Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 10329
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc atrakcji w SP 11

Niedziela, 2 czerwca 2019, 9:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 19:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Moc atrakcji w SP 11
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz kolejny nadchodzące wakacje były okazją do wspólnej zabawy pod koniec roku szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 11 im. Fryderyka Chopina. Tym razem w Dniu Dziecka (1.06) z bogatej oferty mogła skorzystać zarówno społeczność "Jedenastki", jak i Zabobrza oraz przybyli goście.

W trakcie festynu trwającego cztery godziny można było wziąć udział w konkursach rowerowych, kole fortuny (loteria fantowa), przejechać się konno, czy zmierzyć w nietypowej formie piłki nożnej - w dmuchanych kulach "Bubble Football". Były też stoiska Policji (wraz z znakowaniem rowerów), Państwowej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej oraz mnóstwo gier i zabaw. Rozegrano również tzw. mundial pn. „Piłkarska Liga Narodów”.

Tradycyjnie nie zabrakło występów na scenie, na której imprezę prowadził Jacek Grondowy. Przybyli mieszkańcy Zabobrza oraz innych cześci Jeleniej Góry i regionu bawili się dzięki występom tancerzy ze Szkoły Tańca Beaty i Tomasza Tabor oraz Akademii Tanecznego Wychowania. Był też pokaz grupy Shidokan, taniec belgijski prowadzony przez harcerzy (i wiele innych atrakcji od ZHP), występy uczniów szkoły, czy pyszne ciasta i inne wyroby garmażeryjne. W Dniu Dziecka nie mogło zabraknąć dmuchańców, z których maluchy bardzo chętnie korzystały.

Nowością podczas festynu była możliwość zapoznania się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, które wystawiły swoje stoiska i zachęcały do wyboru ich placówki.

Twoja reakcja na artykuł?

11
52%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
19%
Złości
6
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
783
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group