Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6328
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mysłakowicach

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: Organizator
W sali konferencyjnej w siedziebie Urzędu Gminy w Mysłakowicach (ulica Szkolna 5) odbędą się bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania z funduszy europejskich.

Podczas konsultacji, które zaplanowano na 3 lutego, będzie można dowiedzieć się o możliwościach uzyskania dofinansowania oraz poznać zasady ubiegania się o wsparcie. Zainteresowani dowiedzą się również do jakich instytucji należy zgłaszać się w przypadku aplikowania o dotacje.

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich 2007-2013, w szczególności dla osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców z obszarów wiejskich.

Konsultacje Urzędzie Gminy w Mysłakowicach odbędą się w godzinach 10.00 - 14.00. Dyżur będzie pełnił konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich - PIFE Jelenia Góra, który mieści się w Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA , w Jeleniej Górze ul. 1 Maja 27, tel. 75/ 75 -27-522

Osoby, które chcą skorzystać z konsultacji w Mysłakowicach proszone są o kontakt telefoniczny z panem Piotrem Amborskim, Referat Inwestycji, Rozwoju i Przedsiębiorczości Urzędu Gminy w Mysłakowicach, pod tel. 75/ 643-99-86.

Poniżej zamieszczamy link, pod którym można znaleźć szczegóły projektu. http://www.dawg.pl/index/strona/id/12-punkty-informacyjne-funduszy-europ

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Dariusz N 23-01-2012 11:16
Czytając tytuł, myślałem, że tramwaj już uruchomili
~Dariusz N 23-01-2012 14:33
...spod ratusza do Mysłakowic. Ucięło mi post, przez mój głupi telefon, LG. Nie kupujcie nigdy tego złomu!
~ 23-01-2012 20:03
O! O! Uaktywniła się instytucja, która jako Spółka Akcyjna, finansowana jest ze srodków budzetowych. I to gdzie w Mysłakowicach. Czekam na nastepny komunikat, w ktorym podane będzie że Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego nawiazała ścisla współracę ze Zwiazkiem Gmin Karkonoskich. Zapewne efektem tej wspólpracy bedzie wydanie ogromu prospektów, broszur i plakatów. Odbycie szeregu szkoleń, narad i konferencji, otwarcie jakiegos biura informacyjnego, a nawet wydanie wspólnego kalendarza, promującego "coś tam, cos tam" "gdzies tam, gdzieś tam". A nad całoscią niech czuwa Zawiła szef rady wójtów i burmistrzów Powiatu Jeleniogórskiego. A w jego imieniu nadprezydent z jeleniogórskiego wydziału dialogu społecznego. Czy to jest zakamuflowana defraudacja budżetowej kasy? DOLNOŚLĄZAK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group