Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2187
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mobilizacja sympatyków Pawła Kukiza w Jeleniej Górze

Wiadomości: Region
Środa, 13 maja 2015, 7:13
Aktualizacja: 13:31
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Zbigniew Miszczuk jako jeden z sympatyków Pawła Kukiza poszukuje ludzi, którzy chcą zmieniać rzeczywistość obecnej Polski według pomysłów tego polityka. W naszym regionie ma powstać ruch obywatelski Pawła Kukiza.

- Zaczynamy od zebrania grupy sympatyków, którzy popierają jego idee zmian w Polsce i mamy nadzieję, że to działanie przełoży się na ruch obywatelski – mówi Zbigniew Miszczuk. – Wyniki wyborów prezydenckich pokazują, że ponad 20,5 proc. Polaków jest przeciwnych temu, co obecnie dzieje się w kraju. Dlatego chcemy tych ludzi zebrać, by dalej działać i rozwijać się w kontekście wyborów parlamentarnych. Jakie zmiany planujemy? Jest ich wiele, ale o nich osobiście będzie opowiadał sam Paweł Kukiz na spotkaniach planowanych w Jeleniej Górze – dodaje Z. Miszczuk.

Kiedy ma się odbyć pierwsze z takich spotkań z Pawłem Kukizem, który – przypomnijmy - w wyborach prezydencjach znalazł się na trzeciej pozycji, tuż po Andrzeju Dudzie i Bronisławie Komorowskim?

- To zależy od stopnia mobilizacji sympatyków P. Kukiza, zainteresowanych stworzeniem ruchu obywatelskiego na naszym terenie. Zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 794 395 758 lub pod adresem e-mail: zbyszek.mask@wp.pl – dodaje Z. Miszczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz

~były mieszkaniec 13-05-2015 7:55
Pozdrowienia dla szalencow z UK.
~AD966 13-05-2015 8:31
Kamyk na zboczu "szklanej" góry został poruszony i nic już nie powstrzyma końcowej lawiny!!
~TZE 13-05-2015 8:56
20,5% Polaków biorących udział w wyborach 10 maja POparło Pana Kukiza. Pani Angelo, poproszę o troszkę precyzji i dokładności. Pozdrawiam.
~KRECIK 13-05-2015 9:06
Do "były mieszkaniec" Piszesz buraku z UK? A ip masz stale z vectry :-) lokalizca zabobrze......czyżby te twoje UK to Ulica Kiepury? :-)
~ACO 13-05-2015 9:31
Krecik ale poszedłeś z UK brawoooo
~fan sekty po 13-05-2015 9:37
Politycy Platformy potrafili zlekceważyć głos setek tysięcy obywateli i potraktować go wyłącznie jako „ćwiczenia”. Jaką pewność mają mieć obywatele co do realizacji kolejnych obietnic środowiska PO, tym razem serwowanych przez Bronisława Komorowskiego? Andrzej Olechowski właśnie ujawnił patologiczny mechanizm działania partii, którą współtworzył. Jego słowa będą miały przełożenie na ocenę wiarygodność zapowiedzi Bronisława Komorowskiego, choćby w kwestii JOW.
~ACO 13-05-2015 9:52
Krecik ale poszedłeś z UK brawoooo
~lepmi 13-05-2015 10:10
Ciekawe wypociny co niekturych, tylko pytanie co to zmieni. Po jednej stronie szaleńcy z pisu dla kturych wzorem jest Maciarewicz i Kaczyński ( nie przyjmujący prawdy o smoleńsku) a z drugiej Komorowski i Po . Ludzie wyznający zasade, aby się załapać, a potem jakoś będzie. Kukiz jest alternatywą dla tych którzy mają dość obenego szajsu.
~samowolka 13-05-2015 10:45
Koleś pewnie myśli, że jak zorganizuje ruch obywatelski, to będzie miał pierwsze miejsce na listach do sejmu z Jeleniej Góry :))) Teraz to takich pierwiosnków pewnie będzie bez liku i wszyscy będą mówili, że głosowali na Kukiza i że popierają go, bo wiatr wieje. A gdzie był Pan Miszczak i jemu podobni, jak Bezpartyjni Samorządowcy z Kukizem na czele wystawiali tu w ubiegłym roku swoich kandydatów do samorządu?! Wtedy pewnie zastanawiali się, czy lepszy będzie Zawiła, czy Obrębalski. Hipokryci!!!
~będzie 13-05-2015 11:19
się działo.Kukiz prowadzi do władzy prezesa i skończy jak Lepper.A te młodziki kukizowe ,będą obwąchiwane przez psy i w aresztach wydobywczych po przyznaniu się do winy skazywane za palenie i ćpanie.Baby ,będą chodzić w chustach, bIZnesmen z Torunia zbierał na tace za pomyśność Zjednoczone Prawicy.Bo mieliśmy w 1948 też Zjednoczoną i zbawicielkę a teraz mamy drugą,A Kukiz zaproszony na Majdan będzie spiewał ballady o JOBACH i sposobach rozbicia układu.Jak dobrze pojdzie ,to wejdzie w skore CHE GEuwary i ruszy dalej aby kruszyć bryłę świata.Amen.
~samowolka 13-05-2015 11:20
Koleś pewnie myśli, że jak zorganizuje ruch obywatelski, to będzie miał pierwsze miejsce na listach do sejmu z Jeleniej Góry :))) Teraz to takich pierwiosnków pewnie będzie bez liku i wszyscy będą mówili, że głosowali na Kukiza i że popierają go, bo wiatr wieje. A gdzie był Pan Miszczak i jemu podobni, jak Bezpartyjni Samorządowcy z Kukizem na czele wystawiali tu w ubiegłym roku swoich kandydatów do samorządu?! Wtedy pewnie zastanawiali się, czy lepszy będzie Zawiła, czy Obrębalski. Hipokryci!!!
~a tak 13-05-2015 11:40
różni się od Tymińskiego tym ,że tamten miał teczkę ,ale i sukcesy w biznesie a ten okręg jednojajowy i sieczkę w głowie na temat polityki i rządzenia.No i doczepią się do niego hohsztaplery czekający na okazję aby zaistnieć.Bo on nie kumają że już u ludzi pierwotnych ,mieli wldze i hierarchię.A oni teraz chcą rządzić sposobem na ryja i referendum.
~maniuś 13-05-2015 12:14
Panie Miszczak-20.5% z 48% Polakow ,a to kolosalna roznica-nie klamcie juz na poczatku Waszej dzilalnosci
~ 13-05-2015 12:57
Kukiz to fajny artysta ale ta "polityczna" histeria jest tragikomiczna!
~` 13-05-2015 13:03
PO przefrymarczyła wielki potencjał dla partykularnych interesów, dla wzbogacenia prywatnych kies. Nie minimalna płaca jest problemem tylko gigantyczne daniny na rzecz rozdętej administracji tego chorego państwa. Polska to kraj, gdzie podatek płaci się nawet od zapomóg-to patologiczny system zakładający dobrobyt na poziomie nędzy.Kwota wolna od podatku powinna sięgać do takiego pułapu aby płacy minimalnej nie obejmował podatek i wówczas okazałoby się, że ta płaca nie jest taka "minimalna".
~Surfer 13-05-2015 13:15
Pan Miszczak ma jakieś pełnomocnictwa do reprezentowania Pawła Kukiza? Czy tylko chce złapać falę?
~biciepiany 13-05-2015 13:38
Po pierwsze nie Miszczak a Miszczuk! Z resztą to kolejny oszołom i pieniacz! Jak najdalej od tego człowieka! A Paweł Kukiz wygląda jak trzeźwy alkoholik, jakie on ma doświadczenie polityczne? Nie chciałbym aby ktoś taki reprezentował kraj. Niech sobie dalej śpiewa do kotleta!
~AA 13-05-2015 14:24
Żeby ten cały Ruch nie skończyła jak Palikot który też wprowadził mnóstwo posłów ( nie znanych nikomu biznesmenów którzy finansowali kampanie która sama się nie sfinansuje podostawali super miejsca na listach a później poodchodzili .)
~kamieni kupa 13-05-2015 14:49
Wolę niedoświadczonego w złodziejstwie politycznym Kukiza, niż doświadczonego Bredzisława, czy Dudę, którzy od lat okradają nas w biały dzień. Bredzisłąw wydał już 10 mln z naszych - zabranych siłą (m.in. z OFE) pieniędzy na I turę i martwi się, czy jego Przestępcza Organizacja da mu jeszcze kilka baniek naszych pieniędzy na drugą turę, a wy wyborczy a...lfabeci dalej się szczujcie PiSem za swoje własne pieniądze. Oglądajcie tefałeny i inne komsomolskie prawdy, a niedługo będziecie po chińsku mówić. Chyba, że sami macie interes w tym, że Bredzisław i jemu podobni wygrywają, bo macie kasę z budżetówki, to wtedy tyle są warte wasze głosy, co niespełnione obietnice PO.
~ 13-05-2015 17:44
Kukiz chce zmian- , walczy o cos- a co robi w Sejmiku wojewodztwa- NIC- on poprostu tam jest - nie zlozyl zadnej interpelacji przez 1/2 roku - wiec pytam sie za co ma wynagrodzenie i po co mu potrzebny byl Sejmik- i jak ma zamiar spelniac sie jako przywódzca ruchu obywatelskiego- wg to zadymiarz , a do kogo przemawia jego postawa zbuntowanego muzykanta ktoremu płyty nie wypromowali i nie jest celebrowany przez media wiec udało mu sie własnie w ten sposob zwrocic uwage- wg podzielil Polske na 3 ale w jakim celu- dla nas dolnoslazakow jakos nie wypruwa zyl by zlozyc interpelacje by cos tu zmienic- a problemow jest- dlatego uwazajcie kogo wy wyniesiecie na wyzyny- czy drugiego Wałense?
~Iwo 13-05-2015 17:47
Każda inicjatywa społeczna jest lepsza od totalnie skompromitowanej Partii Obciachu !
~kamieni kupa 13-05-2015 19:19
"Wałensa" popiera dziś Bredzisława, więc to mówi samo za siebie :) Wszyscy, którzy głosowali na Kukiza w 2014 roku w wyborach samorządowych wiedzą, że to jest tylko przystanek w drodze do zmiany obecnego systemu, podobnie zresztą jak wybory prezydenckie, w których przecież nikt nie przewidywał jego wygranej. Dlatego też od początku zdecydował, że jeżeli zostanie radnym wojewódzkim, to comiesięczną dietę radnego będzie przekazywał na fundację JOW. Żeby to jednak wiedzieć, trzeba trochę poczytać, a nie bezmyślnie wsłuchiwać się w brednie mediów głównego ścieku. W Jeleniej Górze Bredzisław zdobył ponad 40 proc. głosów, więc wiadomo, że tu wszyscy bronią swojego żenującego głosu, a żeby wyżyć za 2 tysiące miesięcznie pewnie ciągle szukają pracy i biorą kredyty. Podobno w KARR są najtańsze :)))
~Stanleyowsky 13-05-2015 21:04
A mi się bardzo podoba pewna "kukizja". Pan Kukiz będąc artystą rockowym jest obecnie przeciwny związkom partnerskim, jest przeciwny legalizacji marihuany, jest przeciwny zapłodnieniom In Vitro. Śpiewał piosenkę: "Ksiądz proboszcz już się zbliża", teraz sadza Jezusa na tronie. Może piosenka "Rodzina słowem silna" miała sens, ale czemu on się czuje "Ein Schlesier". Poza tym, czy ktoś widzi takiego człowieka jak wciśnięty w garnitur ściśka dłoń Merkel, czy Obamy?
~ 13-05-2015 21:17
JOW...jego mać - nic, tylko się śmiać!
~autorka 235895 13-05-2015 22:09
przyznam, że chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o poglądach P Kukiza z jego oficjalnej strony kandydata na prezydenta, ale oprócz JOW, to widzę, nie ma nic innego do powiedzenia, oprócz populistycznego stwierdzenia, że potrzeba zmian :/ dodatkowo, w wywiadach popiera protesty i żądania rolników i górników, którzy należą do najbardziej uprzywilejowanych grup zawodowych :/ niestety, jak zwykle w wyborach trzeba będzie wybrać "mniejsze zło", smutne
~ccc 13-05-2015 22:24
dla mnie kukiz to prostak czy słyszałeś jego wypowiedzi ,zero wypowiedzi merytorycznych tylko bunt i dużo złych emocji które podniecają młodych bez obrazy dla młodych ale gdybybył przy władzy to podejrzewam dno i wodorosty kolesiarstwo poplecznistwo i mało odpowiedzialności za wyplute jadem słowa a od słów do czynów to krótka droga brak zaplecza ludzi inteligentnych ,specjalistów i znających się na rządzeniu dlatego on napewno mojego głosu nie dostanie ale decyzja i tak należy do was panie i panowie i jest to wasze niezbywalne prawo więc powodzenia wszak wybory i II TURA TUŻ TUŻ powodzenia.
~fan sekty po 13-05-2015 23:50
http://niezalezna.pl/67020-nieporadny-komorowski-mowi-i-robi-co-mu-szepcza-do-ucha-zobacz-koniecznie
~antyfanrydzyka 14-05-2015 7:58
Wszystkich z PIS-u zamknąć w szpitalu psychiatrycznym i poddać elektrofstrząsom
~luis 5-06-2015 13:37
popieram......antyrydzyka .....dołożyć do tych pis....dzielców jeszcze tych panów w kieckach o których ostatnio tak głośno

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group