Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6783
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Mobilizacja sympatyków Pawła Kukiza w Jeleniej Górze

Środa, 13 maja 2015, 7:13
Aktualizacja: 13:31
Autor: Angela
Region: Mobilizacja sympatyków Pawła Kukiza w Jeleniej Górze
Fot. Archiwum
Zbigniew Miszczuk jako jeden z sympatyków Pawła Kukiza poszukuje ludzi, którzy chcą zmieniać rzeczywistość obecnej Polski według pomysłów tego polityka. W naszym regionie ma powstać ruch obywatelski Pawła Kukiza.

- Zaczynamy od zebrania grupy sympatyków, którzy popierają jego idee zmian w Polsce i mamy nadzieję, że to działanie przełoży się na ruch obywatelski – mówi Zbigniew Miszczuk. – Wyniki wyborów prezydenckich pokazują, że ponad 20,5 proc. Polaków jest przeciwnych temu, co obecnie dzieje się w kraju. Dlatego chcemy tych ludzi zebrać, by dalej działać i rozwijać się w kontekście wyborów parlamentarnych. Jakie zmiany planujemy? Jest ich wiele, ale o nich osobiście będzie opowiadał sam Paweł Kukiz na spotkaniach planowanych w Jeleniej Górze – dodaje Z. Miszczuk.

Kiedy ma się odbyć pierwsze z takich spotkań z Pawłem Kukizem, który – przypomnijmy - w wyborach prezydencjach znalazł się na trzeciej pozycji, tuż po Andrzeju Dudzie i Bronisławie Komorowskim?

- To zależy od stopnia mobilizacji sympatyków P. Kukiza, zainteresowanych stworzeniem ruchu obywatelskiego na naszym terenie. Zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 794 395 758 lub pod adresem e-mail: zbyszek.mask@wp.pl – dodaje Z. Miszczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group