Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5718
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzież zachwycona występem raperów

Niedziela, 22 czerwca 2014, 8:52
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 7:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Młodzież zachwycona występem raperów
Fot. Przemek Kaczałko
Osiem miast znajduje się na trasie Rap Republiki Kaktusa, podczas której publika ma okazję posłuchać takich wykonawców jak: PMM, Diox i VNM. W sobotę (21.VI) raperzy zawitali do Jeleniej Góry.

Radom, Kielce, Rzeszów, Białystok, Zielona Góra i... Jelenia Góra. To szósty przystanek ekipy Republiki Kaktusa i PROSTO, któremu podobnie jak w przypadku poniedziałkowego koncertu No Longer Music (inny organizator, inny rodzaj muzyki), zabrakło promocji w lokalnych mediach. Biorąc pod uwagę, że informacja o koncercie krążyła głównie na portalu społecznościowym można być zadowolonym z frekwencji.

Początkowo nieśmiałe grupki młodych ludzi rozrzucone były po całym Placu Ratuszowym, ale po rozgrzewce z DJ-em na scenę umiejscowioną na routmasterze wszedł Polski Mistrzowski Manewr (PMM). Raper ze Szczecina trafił w gusta jeleniogórskiej młodzieży, która licznie zgromadziła się w centrum miasta. Tuż po nim zagrał Diox, a gwiazdą wieczoru był VNM.

Chociaż koncert zakończył się o godz. 22 to rzesza fanów tłumnie oczekiwała na artystów pod sceną, gdzie po chwili wyszedł Tomek Lewandowski (VNM) rozdając autografy, pozując do zdjęć i zamieniając kilka słów z miłośnikami polskiego rapu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group