Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 10102
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzież wznowiła treningi

Piątek, 15 maja 2020, 12:16
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Młodzież wznowiła treningi
Fot. Tomek Raczyński
Juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra wznowili treningi. Podopieczni Jarosława Wichowskiego mają za sobą bardzo udaną rundę jesienną (4. miejsce w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Starszych), jednak wiosną – przez decyzje rządu – nie dane im było powalczyć o historyczny awans do ligi centralnej.

Biało-niebiescy korzystają z boisk zewnętrznych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Śniadeckiego, zgodnie z wymogami - maksymalnie w grupach 6-osobowych.

Cieszymy się, że mogliśmy wrócić do treningów i liczymy, że od poniedziałku uda się ruszyć z normalnymi treningami na dużej płycie przy ul. Złotniczej - powiedział Jarosław Wichowski, trener juniorów starszych Karkonoszy.
Wiadomo, że szkoda, bo chłopcy nie rozwijali się - siedzieli w domach, staraliśmy się prowadzić treningi "online", które nie zastąpią normalnych treningów. Skończyliśmy sezon na 4. miejscu - nie przypominamy sobie tak dobrego sezonu juniorów starszych. To zasługa wszystkich trenerów, którzy pracowali z tymi zawodnikami - przede wszystkim Jacka Kołodziejczyka, który prowadził ich od najmłodszej kategorii wiekowej. Chłopcy coraz mocniej pukali do bram pierwszego zespołu i o to w tym wszystkim chodzi, żeby w tak dużym mieście jak Jelenia Góra jak najwięcej korzystać z zawodników z miasta i okręgu - podkreślił J. Wichowski.

Jak zaznaczył szkoleniowiec, przyszły sezon również powinien być udany, ponieważ wiek juniora starszego kończy tylko kilku zawodników z rocznika 2001, ale wielu kończy wiek juniora młodszego.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało, ale celem jest to, żeby się rozwijali i wchodzili do pierwszego zespołu - dodał trener biało-niebieskich.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
1041
Tak
11%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
25%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Akcja "Gruchot"
 
Turystyka
Dramat w górach
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group