Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 17 listopada
Imieniny: Grzegorza, Elżbiety
Czytających: 14057
Zalogowanych: 117
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych, Wrocław: Młodziczki Karkonoszy zagrały na wyjazdach

Środa, 15 stycznia 2014, 11:18
Aktualizacja: 11:18
Autor: MDvR
Wałbrzych, Wrocław: Młodziczki Karkonoszy zagrały na wyjazdach
Fot. archiwum
Po blisko czterotygodniowej przerwie, 11 stycznia do gry powróciły młodziczki MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra. Obie drużyny młodziczek rozegrały swoje spotkania na parkietach rywali.

Karkonoszki I grały z drużyną Górnik Trans Wałbrzych kończąc zwycięsko rywalizację. Jeleniogórzanki pokonały gospodynie 109:37 (11:6, 24:7, 26:14, 48:10). W pierwszych kwartach w grze Karkonoszek było widać tak długą przerwę. Dopiero w trzeciej i czwartej odsłonie dziewczyny wróciły do swojego stylu gry nie pozostawiając rywalkom złudzeń, kto dominował na parkiecie. Po długiej przerwie, spowodowanej kontuzjami treningi wznowiły Zuzanna Suchowierzch i Natalia Matwijów.

Punkty zdobywały: 21- A. Rola, 20- Z. Boduch, 15 -S. Korwin-Piotrowska, 14- A. Kuczaj, po 11 K. Andarało i M. Michniewicz, po 6 pkt Z. Suchowierzch i M. Gorgol, po 2 pkt. A. Ratajczak i W.Bernaś.

Karkonoszki II na wyjeździe zagrały z silną drużyną WKK Wrocław. Miejscowe wygrały pewnie 117:17 w kwartach (31:7; 23:4; 28:4; 35:2). Punkty dla naszej ekipy zdobyły: 7-S. Świtała, 4- J. Bukała, po 2 „oczka” G. Koziol, M. Lewandowska i W. Szczepańska.

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
620
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
12%
Nie biorę udziału w takich akcjach
48%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zbliżają się święta... Będzie Kevin sam w Polsce?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Tramwaj wśród skał. Podgórzyńska historia komunikacji
 
Inwestycje
Remont murka zmorą mieszkańców
 
Kościół i wiara
Koncert w kościele w Cieplicach
 
Karkonosze
Wichury uderzyły w kaplicę na Śnieżce
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group