Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Młodzi wandale zostali ujęci

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Patrol Straży Miejskiej ujął w piątek (20.09) ok. godz. 19.00 pięć osób dewastujących przejście podziemne przy ulicy Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze.

reklamy

Młodzież w wieku 14 lat postanowiła pozostawić ślady swojej obecności w przejściu w postaci napisów na ścianach. Nie interesowało ich, że ściany zostały niedawno wyczyszczone i odmalowane. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego - informuje Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Błyskawiczna reakcja patrolu doprowadziła do ujęcia całej grupy. Strażnicy sporządzili dokumentację z interwencji i przekazali Policji. Dzieci trafiły pod opiekę rodziców. Całej piątce może grozić postępowanie przed sądem dla nieletnich, a rodzicom obciążenie kosztami odmalowania ścian - dodał A. Wilimek.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka