Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 4112
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzi porozmawiają z prezydentem o przyszłości Jeleniej Góry

Piątek, 28 grudnia 2012, 9:27
Aktualizacja: 10:36
Autor: Angela
Przypominamy, że już dzisiaj (28.12) o godz. 15.00 w Klubie Kwadrat przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze odbędzie się debata z prezydentem Jeleniej Góry Marcinem Zawiłą zatytułowana „Przyszłość w Twoim mieście!”. Zaproszeni goście oraz zgromadzona publiczność spróbują odpowiedzieć na pytania: „czy warto zostać w Jeleniej Górze? lub „czy warto do niej wrócić?”.

Kolejna debatę z cyklu „Masz Głos – Masz Wybór” podjęła Karkonoska Koalicja Organizacji Pozarządowych, natomiast głównym organizatorem spotkania jest „ALL-TERNATYWA” - Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży.

- Dyskusja będzie podzielona na trzy części. W pierwszej rozmowa będzie dotyczyła edukacji i samorozwoju w Jeleniej Górze, w kolejnej - rynku pracy w naszym mieście, a w ostatniej poruszony będzie temat rodziny oraz tego, na jakim poziomie zaspokajane są jej potrzeby w stolicy Karkonoszy - mówi Paweł Gluza prezes stowarzyszenia „ALL-TERNATYWA”. - Każda z tur zostanie poprzedzona wstępem, który wygłosi przedstawiciel młodzieży, który z określonych względów w pewnym momencie swojego życia zdecydował się wyjechać z Jeleniej Góry. Chcemy, by każda z tych trzech osób opowiedziała, jak postrzegała bądź postrzega Jelenią Górę przez pryzmat miasta, do którego wyjechała. Jakie dało jej to możliwości i jakie warunki musiałyby zostać spełnione, by wróciła do Jeleniej Góry – dodaje P. Gluza.

Po wstępie, jaki wygłoszą odpowiednio Paweł Ćwiąkało, Filip Kostka oraz Paulina Demczur (członkowie „ALL-TERNATYWY”, którzy na co dzień mieszkają poza Jelenią Górą) prezydent Marcin Zawiła będzie odpowiadał na pytania, które będzie mogła zadawać również publiczność. Każdy z uczestników będzie mógł również prezentować własne poglądy, wygłaszać spostrzeżenia odnośnie każdego z tematów.

Więcej szczegółów na temat debaty można znaleźć na portalu społecznościowym facebook: http://www.facebook.com/events/184915541646899/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (64)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
1007
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group